GİRESUN MERKEZ İLÇE : İLK DEFA OY KULLANACAK GENÇLERE HAYIRLI MEKTUP  
CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, anayasa değişikliği halk oylaması için yürüttükleri ‘Hayır’ kampanyasına devam ettikleri kaydetti. Türker, Giresun merkezde ilk defa sandık başına giderek oy kullanacak 2688 genç ve ailelerinin adlarına düzenlenmiş hayır’lı bir gelecek için hayır demeliyiz yazılı mektupları kapı kapı gezerek ve posta yoluyla ulaştırdıklarını ifade açıkladı. “Aramıza duvarlar örmeden, birbirimizi ötekileştirmeden, huzurlu, güvenli, geleceğe umutla baktığımız bir ülke için hayır diyoruz” diyen Türker şunları belirtti;
22.03.2017
239
Yazı Boyutu: A- A+
CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, anayasa değişikliği halk oylaması için yürüttükleri ‘Hayır’ kampanyasına devam ettikleri kaydetti.
Türker, Giresun merkezde ilk defa sandık başına giderek oy kullanacak 2688 genç ve ailelerinin adlarına düzenlenmiş hayır’lı bir gelecek için hayır demeliyiz yazılı mektupları kapı kapı gezerek ve posta yoluyla ulaştırdıklarını ifade açıkladı.
“Aramıza duvarlar örmeden, birbirimizi ötekileştirmeden, huzurlu, güvenli, geleceğe umutla baktığımız bir ülke için hayır diyoruz” diyen Türker şunları belirtti;
“Tercihiniz ne olursa olsun cumhuriyetin geleceği olan sizlerle bizler yaşanılabilir bir ülkenin mücadelesine devam edeceğiz. Güzel günlere inancımızı hiç kaybetmeyeceğiz. Sizlerin tüm tercihlerine saygı duyacağız. Ancak ilk sorumluluğumuz evet seçiminin bizlerin ve ülkenin başına, geleceğine neler açacağını, tehlikenin geri dönülemez yıkımlarını sizlere son ana kadar anlatmak olacaktır. TBMM’nin sadece adının olacağı, kendinin ve işlevinin olmayacağı bu sistemi sizlere anlatacağız. Demokrasimizi katledecek, yasama, yürütme ve yargının tek kişinin emri altında toplanan bu sistemi anlatacağız. Her dört gençten birinin işsiz olduğunu, umutsuz olduğunu ve bu değişikliğin hiçbirine çözüm olmadığı gibi yaraları, sıkıntıları daha da derinleştireceğini kapı kapı anlatacağız. Cumhurbaşkanının hem devlet başkanı, hem de parti genel başkanı olmasının yaratacağı kaosu, tarafsızlık ilkesinin yok olmasının hayatımıza yapacağı olumsuz etkileri anlatacağız. Başkanın partisinden olmayan insanlarımız ile toplumun ne hale geleceğini anlatacağız.